DSYB Bilgi Yönetim Sistemi

DSYB Bilgi Yönetim Sistemi Logo Tiger / GO ticari yazılımı ile entegre çalışan damızlık birliklerinin üye yönetimini ve destekleme ödemelerini düzenleyen bir yazılım olup talep doğrultusunda sistem farklı muhasebe yazılımlarına entegre edilebilir.
Yazılım 2006-2013 yılları arasında geliştirmiş olduğum windows tabanlı yazılımın geliştirilmiş ve web tabanlı halidir.

Muhasebe Yapısı

Yazılım üyelere ait Cari Kart bilgileri ve borç bilgilerini kullanılan muhasebe yazılımı üzerinden alır bu sayede bilgilerin farklı bir ortama tekrar girişi v.b. ek işlemlere gerek duymaz. sadece destekleme harekeleri kendi sistemi üzerinde tutar.

Kullanıcı herhangi bir muhasebe yazılımı bilgisine ihtiyaç duymadan sistem üzerinden Muhasebe Hesap Özeti, Destekleme Hesap Özeti, Risk Raporu gibi benzer bir çok raporu alabilir

Üyenin Bilgilerine ulaşabilmek için T.C. Kimlik No, İşletme No, Üye No gibi bilgilerden herhangi bir yada bir kısmı yeterlidir.

Sistemden görüntülenecek kartlar muhasebeci tarafından rahatlıkla seçilerek kullanıcının ihtiyacı olamayan kartları görmesi engellenir.

Aylık / Günlük olarak ödeme emri belgelerini ve yönetim kurulu raporlarını tek bir çatı altında toplarak rapor halinde sunabilir. bu raporları sunarken Ön muhasebe ve Genel Muhasebe Modülünü aynı anda kullanarak eksiksiz bir rapor sunar.

Destekleme Stopaj dökümlerini çok kısa bir süre zarfında hazırlayabilir.

Raporlama ve Çıktı

Raporların tamamı Excel ortamına aktarıla bilir veya pdf olarak çıktı alınabilir

Aktarım

E-Islah Veritabanından alınacak Aidat, Süt Destekleme ve Telefon Bilgilerini xml dosyaları kendi içerisine otomatik olarak içeri alabilirsiniz. bu süreç çok kısadır.

Destekleme

E-ıslah veritabanından aktarılan desteklemeleri adat / vade gözeterek gerekli borç kesintisini yapar ve Fintek dosyasını hazırlar. destekleme kesintilerinde vadesi gelmemiş borçların kesintileri yapmaz yıllık aidatlar, satılan vadeli malzeme v.b.

Destekleme hazırlaması oldukça hızlıdır örnek vermek gerekirse :

8000 e yakın üyenin 1 dönemlik süt desteklemesini hazırlaması ve sizin için dosyaları üretmesi yaklaşık 60-120 saniye arasındadır.

Sistem Gereksinimleri

Sistemin öyle büyük donanımlara ihtiyacı yoktur. yaklaşık 12 aktif logo kullanıcısınn ve 30 a yakın web kullanıcısının çalıştığı Xeon x3430 işlemcili 8 gb ramli bir sunucuda hiçbir sorun yaşamadan çalışmaktadır.

Yapmışm olduğum testlerde 1 adet vdsl hat 20 aktif kullanıcıya yeterlidir. kim metro istemezki 🙂

Eğer üye resimler gösterilecekse 1 adet nas sunucuya yada standart veya üzeri bir windows server işletim sistemine ihtiyacı vardır. (Windows SMB Sınırları)

Sistem farklılaştırılabilir veya bütünüyle ihitiyacınıza uyarlanabilir.
(Logo Yetkili Bayiliğimiz Mevcuttur )

Tüm Proje İstekleriniz için
Kemal BAYAT
Gsm : 0 532 569 72 37
Mail : kemalbayat[dot]gmail.com

Ekran Görüntüleri

DSYB Bilgi Yönetim Sistemi Mobile

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.